O NÁS

Každé video je jedinečné, má v sebe určitý nápad, myšlienku a emóciu. Predstavte si, že chcete vo forme videa odprezentovať svoj produkt, alebo službu. Viete koho chcete osloviť a ako by malo video vyzerať, potom prichádzame na rad my. Vytvoríme Vám krátky koncept podľa Vašich predstáv, doplníme ho o nápad a pohľad kameramana a môžeme sa pustiť do natáčania.

Prečo si vybrať práve nás?

Videoreklamy sú v súčasnosti nielen módnou vlnou, ale aj najhorúcejšou témou a to z toho dôvodu, že vedia klientovi praktickejšie a atraktívnejšie ukázať prostredie a ponuku služieb. Mix „scénok zo života“, pozitívne, estetické a emocionálne pôsobenie obrazu, hry svetla, zvuku, hudby a spôsobu strihu Vašu ponuku klientovi nielen zatraktívňuje, ale zároveň Vám pomáha klienta oveľa intenzívnejšie osloviť a navnadiť na ponúkané služby.

Medzi užívateľmi na internete narastá trend, kedy uprednostňujú stránky ponúkajúce video pred tými, ktoré takýto obsah neponúkajú. Fotografie a dobré texty už jednoducho nestačia. 

Máte záujem o krátke prezentačné video, reklamný spot, alebo upútavku na nasledujúci ročník?
Potrebujete natočiť konferenciu, prezentáciu, pracovné stretnutie či poradu?

Ste tu správne!

Napíšte nám na info@profesionalnevideo.sk, zavolajte nám na 0904 900 376 a dohodnite si s nami stretnutie v Banke Žilina už dnes.

 

 

 

Leave a Reply

*

Back to top